Борис Херсонский (borkhers) wrote,
Борис Херсонский
borkhers

Борис

Борис

Снилося, що я лежу на красивому залізному ліжку з блискучими нікельованими кулями (або дулями? - вічно я все плутаю), в піднадзорній палаті Третього Відділення Одеської Психушки, а наді мною стоять доктор Бенкендорф і консультант з Хайфи(або Хайки? - вічно я все плутаю) Аштикл Мишигінер-Копф і про щось уважно шепочуться. Потім вони щось писали в моїй історії хвороби. Навіщо вони пишуть? Адже моя хвороба написана у мене на лобі!
Коли вони пішли, я, звичайно, прочитав їх запис. Вони вирішили, що я зійшов з розуму не тільки від любові до Одеської Інтелігенції, але і від захоплення Німецькою Класичною Філософією.
Довго намагався згадати, хто вона така. але так і не зміг.
О, вельмишановний докторе Альцгеймере, що ти робиш зі мною?!

*
Снився друг, який розповів мені, що пам'ятник Катерині Другій в Одесі в результаті декомунізації, ой децентралізації, ой, демонізації - вічно я плутаю! - перейменовано на пам'ятник Одеської Фарци за внесок останньої у розвиток контрабандної та конрафактної торгівлі в Одесі. А замість сподвижників тепер красуються статуї Майора Валерійовича, Видавничого Холдингу, і доктора Бенкендорфа.
Я відразу зрозумів, що друг просто бреше! Який там доктор Бенкендорф? Адже він ніколи не злазить з племінного жеребця Блейлеру!
І я розреготався своїм улюбленим сатанинським сміхом, який стягнув особисто у Шаляпіна в ролі Мефістофеля. Чи все ж таки у Мефістофеля в ролі Шаляпіна? Вічно я плутаю!

Posted by Борис Херсонский on 8 Sep 2017, 08:09

from Facebook
Tags: from facebook
Subscribe

 • verses

  Памяти Камю *** Курд ненавидит турка. Турок не любит курда. Наследственную ненависть обретаем мы от рожденья. Человек, рожденный женой, есть…

 • verses

  Сказка о взрослении (венок восьмистиший) * Давно уже пропил меч тот, кто пришел к нам с мечом. Отмыл от крови, начистил и вынес на барахолку. Не…

 • verses

  *** на фоне молчания муз слышнее гром канонады на фоне рыдания вдов слышнее смех клоунады кто богат тот и рад а мы бедны и не рады на фоне синего…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments